Lenovo Thinkpad SL500
Lenovo Thinkpad SL500
Utolsó ismert ár:
Ár:
19 900 Ft
(15 669 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A mínusz kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Core 2 Duo |
| Processzor órajel | 2 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™2 Duo Processor T5870 2M Cache, 2.00 GHz, 800 MHz FSB |
| RAM típusa | DDR2 |
| RAM mérete | 3 GB |
| Merevlemez típusa | SATA |
| Merevlemez mérete | 250 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Video vezérlő | Intel |
| Kijelző mérete | 15 inch |
| Kijelző méretarány | 4:3 |
| Kijelző felbontása | 1280*1024 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | Nincs |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (a/b/g) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 0 |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Egyéb portok | D-SUB, HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 0 |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Használatból eredő minimális kopás a burkolaton |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
