Lenovo LOQ 15AHP9 GAMER Laptop RTX4060 8GB Win11 Pro
Lenovo LOQ 15AHP9 GAMER Laptop RTX4060 8GB Win11 Pro
Utolsó ismert ár:
Ár:
389 000 Ft
(306 299 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | Újszerű |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | AMD Ryzen 7 |
| Processzor órajel | 3.8 GHz |
| Processzor paraméterei | AMD Ryzen™ 7 8845HS |
| RAM típusa | DDR5 |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 1000 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6 |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.2 + USB Type-C |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Wi-Fi 6 (ax) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Laptop jellege | Gamer |
| Megjegyzések | Serial:MP2YS8X0 Saját doboz, újszerű állapot. 2027 januárig gyári garancia. |
| Állapot megjegyzések | Újszerű állapot |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
