HP Zbook 15 G3 Mobile Workstation
HP Zbook 15 G3 Mobile Workstation
Utolsó ismert ár:
Ár:
179 000 Ft
(140 945 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Mobile Intel CM236 |
| Processzor típus | Core i7, 6th gen, Skylake |
| Processzor órajel | 2.6 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i7-6700HQ Processor 6M Cache, up to 3.50 GHz |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | SATA3 |
| Másodlagos merevlemez mérete | 1000 GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | NVIDIA Quadro M1000M with 2 GB dedicated GDDR5 video memory Microsoft DirectX 12 (Shader Model 5.0) and OpenGL 4.4 capable |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | HD (High Definition) Audio |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 + Thunderbolt 3 |
| USB portok száma | 5 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Egyéb portok | D-SUB, HDMI, Thunderbolt 3 |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Laptop jellege | Munkaállomás |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
