HP Pavilion g7
HP Pavilion g7
Utolsó ismert ár:
Ár:
35 000 Ft
(27 559 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | AMD E-Series |
| Processzor típus | AMD |
| Processzor órajel | 1.8 GHz |
| Processzor paraméterei | AMD E2-3000M APU with Radeon HD Graphics |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 512 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | ATI Radeon HD 6380g |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1600*900 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (n) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 0 |
| Akkumulátor állapota | Akkumulátor nélkül |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 0 |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
