HP Elitedesk 800 G4 35W Mini PC
HP Elitedesk 800 G4 35W Mini PC
Utolsó ismert ár:
Ár:
95 000 Ft
(74 803 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel Q370 |
| Processzor foglalat | LGA 1151 |
| Processzor típus | Core i5, 8th gen |
| Processzor órajel | 2.1 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-8500T Processor 9M Cache, up to 3.50 GHz |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez mérete | 512 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Hangkártya | HD (High Definition) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.1 + USB Type-C 3.1 |
| USB portok száma | 8 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel® UHD Graphics 630 |
| Videokártya foglalat | Nincs |
| SATA portok száma | 1 db |
| M.2 foglalat | 1 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Mini |
| Számítógép jellege | Normál |
| Megjegyzések | 2db. USB 3.1 Type-C, 2db. Displayport, AC Wifi, Bluetooth |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *

