HP COMPAQ dx2400
HP COMPAQ dx2400
Utolsó ismert ár:
Ár:
9 900 Ft
(7 795 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel G33 Express Chipset |
| Processzor foglalat | LGA 775 |
| Processzor típus | Pentium Dual Core |
| Processzor órajel | 2 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Pentium® Processor E2180 (1M Cache, 2.00 GHz, 800 MHz FSB) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR2 |
| RAM mérete | 2 GB |
| Merevlemez mérete | 250 GB |
| Merevlemez típusa | SATA2 |
| Hangkártya | Integrált |
| Optikai meghajtó formátuma | Normál 5.25 |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 6 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Integrált |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 4 db |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *








