Fujitsu ESPRIMO P920
Fujitsu ESPRIMO P920
Utolsó ismert ár:
Ár:
69 000 Ft
(54 331 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel |
| Processzor foglalat | LGA 1155 |
| Processzor típus | Core i5, 4th gen, Haswell |
| Processzor órajel | 3.4 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-4670 Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Hangkártya | integrált |
| Optikai meghajtó formátuma | Normál 5.25 |
| Optikai meghajtó | DVD-ROM |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 10 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Integrált |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 5 db |
| M.2 foglalat | 0 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Számítógép jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
