Dell Wyse 5470 AIO
Dell Wyse 5470 AIO
Utolsó ismert ár:
Ár:
150 000 Ft
(118 110 Ft +áfa)
Dell Vékony kliens. Wyse ThinOS támogatás. 24" Full HD képernyővel, webkamerával, WIFI-vel
Termék információs oldal
Tags:
-
Intel Celeron™ J4005 (2 Cores/4MB/2T/up to 2.7GHz/10W) supports Wyse ThinOS/ThinOS+PCOIP
-
PCoIP enabled Wyse ThinOS 9.1
-
8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2400 MHz
-
16GB eMMC Included in Chassis
-
Wyse 5470 AIO, Dual Core Cel J4005 10W , 16G eMMC, FS
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor foglalat | Alaplapba integrált (nem cserélhető) |
| Processzor típus | Celeron |
| Processzor órajel | 1.5 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Celeron® J4105 Processor 4M Cache, up to 2.50 GHz |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Hangkártya | HD Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 6 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel integrált |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 0 db |
| M.2 foglalat | 1 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | AIO (All In One) |
| Számítógép jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *

