Dell Vostro 15 3515
Dell Vostro 15 3515
Utolsó ismert ár:
Ár:
99 000 Ft
(77 953 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | AMD A68M |
| Processzor típus | AMD Ryzen 3 |
| Processzor órajel | 2.6 GHz |
| Processzor paraméterei | AMD Ryzen™ 3 3250U |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | AMD Radeon Vega 3 |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | REALTEK ALC3204 |
| Memória kártya olvasó | Micro SD |
| USB port típusa | USB 3.2 + USB 2.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 0 |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | A képek a tényleges laptopról készültek.. Serial:3Q7YRK3 |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
