Dell Precision T3600
Dell Precision T3600
Utolsó ismert ár:
Ár:
139 000 Ft
(109 449 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel C600 |
| Processzor foglalat | LGA 2011 |
| Processzor típus | Quad Core Xeon |
| Processzor órajel | 3.6 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Xeon® Processor E5-1620 (10M Cache, 3.60 GHz, 0.0 GT/s Intel® QPI) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 REG. ECC |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez mérete | 250 GB |
| Merevlemez típusa | SATA2 |
| Hangkártya | High Definition Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Slim |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 10 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Quadro 2000 1GB |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 6 db |
| RAID vezérlő | Van |
| SLI / Crossfire | CrossFire |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Számítógép jellege | Munkaállomás |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
