Dell Precision M3800
Dell Precision M3800
Utolsó ismert ár:
Ár:
149 000 Ft
(117 323 Ft +áfa)
Dell mobil munkaállomás 4. generációs 4 magos Core i7 processzorral. 8GB DDR3 RAM-al, Full HD érintésérzékeny kijelzővel 480GB SSD-vel. Quadro K1100M 2GB GDDR5 videokártyával !
Tags:
| Állapot | A mínusz kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Mobile Intel® HM87 Express |
| Processzor típus | Core i7, 4th gen, Haswell |
| Processzor órajel | 2.3 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i7-4712HQ Processor 6M Cache, up to 3.30 GHz |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 480 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | NVIDIA® Quadro® K1100M with 2GB GDDR5 dedicated memory |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel, Érintőképernyő |
| Hangkártya | Dual integrated high quality speakers and dual integrated noise cancelling digital array microphones standard |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Nincs |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Egyéb portok | HDMI, Thunderbolt |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Laptop jellege | Munkaállomás |
| Megjegyzések | Új 480GB SSD-vel! |
| Állapot megjegyzések | Kis esztétikai hiba a burkolaton, Nagyon apró porszemek a kijelző rétegei közt |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
