Dell Precision 390
Dell Precision 390
Utolsó ismert ár:
Ár:
32 901 Ft
(25 906 Ft +áfa)
DELL Munkaállomás
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel 975X Express chipset |
| Processzor foglalat | LGA 775 |
| Processzor típus | Core 2 Duo |
| Processzor órajel | 1.86 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™2 Duo Processor E6300 (2M Cache, 1.86 GHz, 1066 MHz FSB) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR2 |
| RAM mérete | 2 GB |
| Merevlemez mérete | 320 GB |
| Merevlemez típusa | SATA |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Normál 5.25 |
| Optikai meghajtó | DVD-ROM |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 7 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | NVIDIA Quadro® FX 1300 |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 4 db |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló / Fekvő átszerelhető |
| Számítógép jellege | Munkaállomás |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
