Dell Poweredge T20
Dell Poweredge T20
Utolsó ismert ár:
Ár:
89 000 Ft
(70 079 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel C226 |
| Processzor foglalat | LGA 1150 |
| Processzor típus | Pentium Dual Core |
| Processzor órajel | 3.0 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Pentium® Processor G3220 3M Cache, 3.00 GHz |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez mérete | 240 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Hangkártya | HD Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 6 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel HD Graphics |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 4 db |
| M.2 foglalat | 0 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Számítógép jellege | Szerver |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *

