Dell Optiplex 9020 Tower
Dell Optiplex 9020 Tower
Utolsó ismert ár:
Ár:
42 901 Ft
(33 780 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | B kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel® Q87 Express Chipset |
| Processzor foglalat | LGA 1150 |
| Processzor típus | Core i5, 4th gen, Haswell |
| Processzor órajel | 3.7 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-4590 Processor 6M Cache, up to 3.70 GHz |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 4 GB |
| Merevlemez mérete | 120 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Hangkártya | integrált |
| Optikai meghajtó formátuma | Slim |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 8 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Integrált |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 4 db |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Számítógép jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Az egyik USB portja sérült |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
