Dell Optiplex 3060 SFF
Dell Optiplex 3060 SFF
Utolsó ismert ár:
Ár:
110 000 Ft
(86 614 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel® H370 Chipset |
| Processzor foglalat | LGA 1151 |
| Processzor típus | Core i5, 8th gen |
| Processzor órajel | 3 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-8500 Processor 9M Cache, up to 3.50 GHz |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR4 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez mérete | 128 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Hangkártya | . |
| Optikai meghajtó formátuma | Slim |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 3.1 |
| USB portok száma | 8 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel® HD Graphics 630 |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 2 db |
| M.2 foglalat | 1 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | SFF |
| Számítógép jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
