Dell Latitude 5591
Dell Latitude 5591
Utolsó ismert ár:
Ár:
119 000 Ft
(93 701 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Core i7, 8th gen, Coffee Lake |
| Processzor órajel | 2.6 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i7-8850H Processor 9M Cache, up to 4.30 GHz |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel® HD Graphics 630 |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1200 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 + USB Type-C |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Wi-Fi 6 (ax) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
