Asus X751S
Asus X751S
Utolsó ismert ár:
Ár:
29 900 Ft
(23 543 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | B kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Celeron |
| Processzor órajel | 1.6 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Celeron® Processor N3060 2M Cache, up to 2.48 GHz |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 240 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Video vezérlő | Intel HD Graphics |
| Kijelző mérete | 17 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1600*900 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (n) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Rossz (0 perces) |
| Egyéb portok | D-SUB, HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 0 |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
