ASUS X54C
ASUS X54C
Utolsó ismert ár:
Ár:
79 000 Ft
(62 205 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel® HM65 Express lapkakészlet |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor órajel | 2.3 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i3-2350M Processor (3M Cache, 2.30 GHz) |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 6 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 240 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Video vezérlő | Intel® HD Graphics 3000 |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1366*768 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 2 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (n), Bluetooth |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Új |
| Egyéb portok | D-SUB, HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 0 |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
