ASUS X515EA HU bill. Win 11 Pro
ASUS X515EA HU bill. Win 11 Pro
Utolsó ismert ár:
Ár:
99 000 Ft
(77 953 Ft +áfa)
Újszerű állapot. Magyar billentyűzet. Windows 11 Pro.
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel |
| Processzor típus | Core i3, 11th gen |
| Processzor órajel | 3 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 6M Cache, up to 4.10 GHz |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | 0 GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel® UHD Graphics |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | HD Audio |
| Memória kártya olvasó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.0 + USB Type-C |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Nincs |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Újszerű állapot |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *

