Asus Vivobook 18 M1807HA-S8033W laptop
Asus Vivobook 18 M1807HA-S8033W laptop
Utolsó ismert ár:
Ár:
299 000 Ft
(235 433 Ft +áfa)
2027.05.07.-ig garanciális. Gyári állapot. Saját dobozában.
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | AMD Ryzen 7 |
| Processzor órajel | 3.8 GHz |
| Processzor paraméterei | AMD Ryzen™ 7 260 |
| RAM típusa | DDR5-SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 1000 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | AMD Radeon 780M |
| Kijelző mérete | 18 inch |
| Kijelző méretarány | 16:10 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.2 + USB Type-C |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Wi-Fi 6 (ax) |
| Vezetékes hálózati kártya | Nincs |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | 2027.05.07.-ig garanciális. Gyári állapot. |
| Állapot megjegyzések | Újszerű állapot |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
