ASUS TUF GAMING F17 FX706H GAMER RTX 2050 4GB Win11 Home
ASUS TUF GAMING F17 FX706H GAMER RTX 2050 4GB Win11 Home
Utolsó ismert ár:
Ár:
265 000 Ft
(208 661 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Core i5, 11th gen |
| Processzor órajel | 2.7 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-11400H processzor 12M gyorsítótár, akár 4,50 GHz |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 32 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 512 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | Nincs GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 4GB GDDR6 |
| Kijelző mérete | 17.3 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel, 144Hz |
| Hangkártya | HD (High Definition) Audio |
| Memória kártya olvasó | Nincs |
| USB port típusa | 3db USB 3.2 + 1db Thunderbolt 4 (Type-C) |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, Wi-Fi 6 (ax) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | 1 |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 1 |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | Gyári garancia: 2026.04.26-ig. Saját dobozában. |
| Állapot megjegyzések | Újszerű állapot |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
