Apple iMac 5K 27" 2015
Apple iMac 5K 27" 2015
Utolsó ismert ár:
Ár:
350 000 Ft
(275 591 Ft +áfa)
27" Retina 5K kijelző (5120x2880 felbontás, IPS DCI-P3). 4db USB 3.0, 2db Thunderbolt 2 port, SD kártyaolvasó, Gigabit LAN.
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel |
| Processzor foglalat | Alaplapba integrált (nem cserélhető) |
| Processzor típus | Core i7, 6th gen, Skylake |
| Processzor órajel | 4 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i7-6700K Processor (8M Cache, up to 4.00 GHz) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2) |
| Hangkártya | HD Audio |
| Optikai meghajtó formátuma | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 4 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | AMD Radeon R9 M390 2GB |
| Videokártya foglalat | Nincs |
| SATA portok száma | 0 db |
| M.2 foglalat | 1 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | AIO (All In One) |
| Számítógép jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
