Acer Chromebook R13
A Chromebookon a Chrome OS fut, a Google operációs rendszere. Másodpercek alatt betölt a rendszer, beépített vírusvédelemmel rendelkezik, automatikusan frissül. Az összes Google-alkalmazás alapértelmezésben megtalálható minden Chromebookon. Elsődleges előnyük, hogy segítségükkel teljes mértékben kihasználható az internet lehetőségei. Alapértelmezett módon elérhető a Google Play Store, ezáltal pedig rengeteg androidos alkalmazás is, melyek mind kompatibilisek ezekkel a gépekkel. A Chromebook így gyorsan android tabletté is alakíthatók, ha szükséges. Dolgozhatunk Office programokkal, Photoshop-al, videószerkesztő programokkal. Minden adatunk szinkronizálható a felhő alapú tárhellyel, így a folyton úton lévők számára is remek választás ez a gép.
Érintőkijelzős és 360 fokban kihajtható, tabletként is használható.
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Pentium Quad Core |
| Processzor órajel | 2.1 GHz |
| Processzor paraméterei | 2.1 GHz Quad-core(4mag), cache 1MB |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 4 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (mini PCI-E) |
| Merevlemez mérete | 4 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | PowerVR GX6250 integrált videókártya |
| Kijelző mérete | 13.3 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | Érintőképernyő |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | |
| USB port típusa | USB 2.0 + USB 3.0 + USB Type-C |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Nincs |
| Webkamera | 0 |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | 0 |
| Laptop jellege | Táblagép |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
