Zebra XSLATE L10 (RSL10-LSS5X4W4S0X0X0) tablet - Használt laptop #13989
Zebra XSLATE L10 (RSL10-LSS5X4W4S0X0X0) tablet
A kategória
- Processzor típus:Core i5, 8th gen
- RAM mérete:8GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (M.2, NVME)
- Kijelző mérete:10.1inch
- Állapot:A kategória
- Akkumulátor állapota:Új
- Kijelző felbontása:1920*1080
Ár:
99 000 Ft
(77 953 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SO-DIMM DDR4
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Core i5, 8th gen |
| Processzor órajel | 1.6 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-8250U Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel® HD Graphics 620 |
| Kijelző mérete | 10.1 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | Érintőképernyő |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Új |
| Egyéb portok | Nincs |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nincs |
| Laptop jellege | Táblagép |
| Megjegyzések | Toll nincs meg hozzá. |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
A Zebra XSLATE L10 egy rendkívül strapabíró, ipari táblagép, amelyet kifejezetten terepi, logisztikai és raktári munkára terveztek.
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
_1471.jpg)
_5142.jpg)
_8568.jpg)

_2317.jpg)
_6562.jpg)
_8701.jpg)
_6829.jpg)
_7822.jpg)
_5491.jpg)