Fujitsu LIFEBOOK E744 - Használt laptop #14117
Fujitsu LIFEBOOK E744
A kategória
- Processzor típus:Core i5, 4th gen, Haswell
- RAM mérete:8GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (2.5")
- Kijelző mérete:15.6inch
- Állapot:A kategória
- Akkumulátor állapota:Több, mint 1 óra
- Kijelző felbontása:1920*1080
Ár:
46 900 Ft
(36 929 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel QM87 |
| Processzor típus | Core i5, 4th gen, Haswell |
| Processzor órajel | 2.3 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i7-4712HQ Processor 6M Cache, up to 3.30 GHz |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Video vezérlő | Intel® HD Graphics 4600 |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | Realtek ALC3233 |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.1 |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Egyéb portok | HDMI, Display Port |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nincs |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | Serial: DSDQ111874 A képek a tényleges laptopról készültek. Szép állapot. A fedlapon minimális kopás. |
| Állapot megjegyzések | Kis kopás a fedlapon |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
_3478.jpg)
_3649.jpg)
_1788.jpg)
_4914.jpg)
_8824.jpg)
_6863.jpg)
_9266.jpg)
_2378.jpg)
_4203.jpg)
_4784.jpg)
_7917.jpg)
_9518.jpg)
