HP ZBook 17 G3 Mobile Workstation - Használt laptop #14103
HP ZBook 17 G3 Mobile Workstation
A mínusz kategória
- Processzor típus:Core i7, 6th gen, Skylake
- RAM mérete:32GB
- Merevlemez mérete:500GB
- Merevlemez típusa:SSD (M.2, NVME)
- Kijelző mérete:17.3inch
- Állapot:A mínusz kategória
- Akkumulátor állapota:Új
- Kijelző felbontása:1600*900
Ár:
159 000 Ft
(125 197 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | A mínusz kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Mobile Intel® CM236 |
| Processzor típus | Core i7, 6th gen, Skylake |
| Processzor órajel | 2.7 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i7-6820HQ Processor 8M Cache, up to 3.60 GHz |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 32 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 500 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | NVIDIA Quadro® M2000M (4 GB dedicated GDDR5) |
| Kijelző mérete | 17.3 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1600*900 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | HD (High Definition) Audio |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 + Thunderbolt 3 |
| USB portok száma | 6 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WWAN (4G, LTE), WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Új |
| Egyéb portok | D-SUB, HDMI, Thunderbolt 3 |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Laptop jellege | Munkaállomás |
| Megjegyzések | 17" hordozható munkaállomás, 2db Thunderbolt 3 port, 4 memória foglalat (64GB maximálisan támogatott memória), HDMI D-SUB csatlakozó, kb 3kg súly. |
| Állapot megjegyzések | Apró folt a kijelzőn, Kopottas burkolat, BIOS Password |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
17" hordozható munkaállomás, 2db Thunderbolt 3 port, 4 memória foglalat (64GB maximálisan támogatott memória), HDMI 1.4 csatlakozó, D-SUB, kb 3kg súly.
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles







