Gateway DT55
Gateway DT55
Utolsó ismert ár:
Ár:
34 900 Ft
(27 480 Ft +áfa)
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | AMD 780G Chipset |
| Processzor foglalat | Socket AM3 |
| Processzor típus | AMD Athlon 64 X2 |
| Processzor órajel | 3.1 GHz |
| Processzor paraméterei | AMD X2 255, 3.1 Ghz 2MB (2 x 1MB L2) |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR3 |
| RAM mérete | 2 GB |
| Merevlemez mérete | 160 GB |
| Merevlemez típusa | SATA2 |
| Hangkártya | High-definition audio with 7.1-channel |
| Optikai meghajtó formátuma | Normál 5.25 |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| USB port típusa | USB 2.0 |
| USB portok száma | 6 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | ATI Radeon™ HD 3200 Graphics with ATI SurroundView™ and dual-view support |
| Videokártya foglalat | PCI-Express |
| SATA portok száma | 6 db |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | Álló torony |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
