Fujitsu Lifebook T936 2 - in - 1 ultrabook - Használt laptop #14116
Fujitsu Lifebook T936 2 - in - 1 ultrabook
A mínusz kategória
- Processzor típus:Core i5, 6th gen, Skylake
- RAM mérete:8GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (M.2)
- Kijelző mérete:13.3inch
- Állapot:A mínusz kategória
- Akkumulátor állapota:Újszerű
- Kijelző felbontása:1920*1080
Ár:
59 000 Ft
(46 457 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SO-DIMM DDR4
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | A mínusz kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Chipset Integrated in CPU |
| Processzor típus | Core i5, 6th gen, Skylake |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-6300U (2.4 GHz, up to 3 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 3 MB cache) |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel® HD Graphics 520 |
| Kijelző mérete | 13.3 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel, Érintőképernyő |
| Hangkártya | Integrated Audio (ALC283) |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.1 |
| USB portok száma | 2 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Laptop jellege | Ultrabook |
| Megjegyzések | Serial: DSEJ007286 A képek a tényleges laptopról készültek. |
| Állapot megjegyzések | Kis kopás a fedlapon |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
_3431.jpg)
_4458.jpg)
_4469.jpg)
_8585.jpg)
_7066.jpg)
_7868.jpg)
_3352.jpg)
_6303.jpg)
_9673.jpg)

_3068.jpg)
_2972.jpg)
_1420.jpg)
_8891.jpg)
