Fujitsu Lifebook P702 - Használt laptop #14230
Fujitsu Lifebook P702
A kategória
- Processzor típus:Core i5, 2nd gen, Sandy Bridge
- RAM mérete:8GB
- Merevlemez mérete:240GB
- Merevlemez típusa:SSD (2.5")
- Kijelző mérete:12.1inch
- Állapot:A kategória
- Akkumulátor állapota:Nagyon jó, akár (2-3 óra)
- Kijelző felbontása:1280*800
Ár:
26 900 Ft
(21 181 Ft +áfa)
Garancia: 1 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Mobile Intel HM76 Express |
| Processzor típus | Core i5, 2nd gen, Sandy Bridge |
| Processzor órajel | 2.5 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-2450M Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz) |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 240 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel HD Graphics 3000 |
| Kijelző mérete | 12.1 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1280*800 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | Realtek ALC269VB6 |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (n) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Nincs |
| Akkumulátor állapota | Nagyon jó, akár (2-3 óra) |
| Egyéb portok | D-SUB, Display Port |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nincs |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | Serial: DSCT001374 Tényleges képek, jó akku. Belső Wifi hiányzik, új USB-s wifi adapter. |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Elnyűhetetlen japán üzleti laptop
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
_4174.jpg)
_9446.jpg)
_9420.jpg)
_4752.jpg)
_7339.jpg)
_7729.jpg)
_9806.jpg)
_5166.jpg)
