Fujitsu Celsius H710 - Használt laptop #14119
Fujitsu Celsius H710
A kategória
- Processzor típus:Core i7, 2nd gen, Sandy Bridge
- RAM mérete:8GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (2.5")
- Kijelző mérete:15.6inch
- Állapot:A kategória
- Akkumulátor állapota:Újszerű
- Kijelző felbontása:1600*900
Ár:
29 900 Ft
(23 543 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel QM67 |
| Processzor típus | Core i7, 2nd gen, Sandy Bridge |
| Processzor órajel | 2.7 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i7-2620M Processor 4M Cache, up to 3.40 GHz |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Video vezérlő | Nvidia Quadro 1000M |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1600*900 |
| Kijelző tulajdonságok | TN Panel |
| Hangkártya | Integrated Realtek ALC269Q High Definition Audio |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | WLAN (n), Bluetooth |
| Vezetékes hálózati kártya | Dual gigabit |
| Webkamera | Nincs |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | D-SUB, Display Port |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nincs |
| Laptop jellege | Munkaállomás |
| Megjegyzések | Serial:DSCF007630 A képek a tényleges laptopról készültek. |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
_2163.jpg)
_6741.jpg)
_7165.jpg)
_6678.jpg)
_3378.jpg)

_6583.jpg)
_7683.jpg)
_2259.jpg)
_1488.jpg)

_5692.jpg)
_4636.jpg)
_8005.jpg)
_9423.jpg)
