Dell Optiplex 7480 AIO - Használt számítógép #13871
Dell Optiplex 7480 AIO
- Számítógép ház típusa:AIO (All In One)
- Processzor típus:Core i5, 10th gen
- RAM mérete:16GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (M.2, NVME)
- Állapot:B kategória
Ár:
129 000 Ft
(101 575 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | B kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel Q470 |
| Processzor foglalat | LGA 1200 |
| Processzor típus | Core i5, 10th gen |
| Processzor órajel | 3.1 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-10500 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz |
| Processzorok száma | 1 db |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Hangkártya | . |
| Optikai meghajtó formátuma | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| USB port típusa | USB 3.2 + USB Type-C |
| USB portok száma | 7 db |
| Hálózati vezérlő | Gigabit |
| Video vezérlő | Intel® UHD Graphics 630 |
| Videokártya foglalat | Nincs |
| SATA portok száma | 0 db |
| M.2 foglalat | 1 |
| RAID vezérlő | Nincs |
| SLI / Crossfire | Nincs |
| Számítógép ház típusa | AIO (All In One) |
| Számítógép jellege | Normál |
| Megjegyzések | 2db HDMI, 1db Display port, beépített hangszóró, billentyűzet egér nincs benne az árban. A kijelző bal felső sarkában hiba, fotózva. |
| Állapot megjegyzések | Kis esztétikai hiba a kijelzőn |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
23.8" FULL HD IPS képernyővel
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles







