Dell Latitude E5550 - Használt laptop #13873
Dell Latitude E5550
B kategória
- Processzor típus:Core i5, 5th gen, Broadwell
- RAM mérete:8GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (2.5")
- Kijelző mérete:15.6inch
- Állapot:B kategória
- Akkumulátor állapota:Újszerű
- Kijelző felbontása:1920*1080
Ár:
39 000 Ft
(30 709 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | B kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Core i5, 5th gen, Broadwell |
| Processzor órajel | 2.3 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-5300U Processor |
| RAM típusa | DDR3 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (2.5") |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Nvidia Geforce 830M |
| Kijelző mérete | 15.6 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Memória kártya olvasó | SD |
| USB port típusa | USB 3.0 |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, WLAN (ac) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | D-SUB, HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | Excellent akku. A képek a tényleges laptopról készültek. Serial:4l2wr32 |
| Állapot megjegyzések | Sérült burkolat, Kopottas touchpad, Nagyon kopottas fedlap! |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles












