Dell Latitude 5320 - Használt laptop #14232
Dell Latitude 5320
- Processzor típus:Core i5, 11th gen
- RAM mérete:16GB
- Merevlemez mérete:512GB
- Merevlemez típusa:SSD (M.2, NVME)
- Kijelző mérete:13.3inch
- Állapot:A kategória
- Akkumulátor állapota:Újszerű
- Kijelző felbontása:1920*1080
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
| Állapot | A kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | Intel |
| Processzor típus | Core i5, 11th gen |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-1135G7 processzor 8M gyorsítótár, akár 4,20 GHz |
| RAM típusa | LPDDR4 |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 512 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | 0 GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel Iris Xe Graphics |
| Kijelző mérete | 13.3 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel, Érintőképernyő |
| Hangkártya | Realtek ALC3254 |
| Memória kártya olvasó | Micro SD |
| USB port típusa | USB 3.2 + Thunderbolt 4 |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, Wi-Fi 6 (ax) |
| Vezetékes hálózati kártya | Nincs |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI, Type-C |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | Excellent akku! Serial: 6M1BV93 Tényleges képek. |
| Állapot megjegyzések | Nincs |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
11. generációs Core i5 processzoros üzleti kategóriás Dell laptop. A processzor (4 mag, 8 szál), ami kb 50% jobb teljesítményű, mint egy azonos kategóriájó 8. generációs i5. Két Thunderbolt Type C porttal, bármelyiken lehet tölteni a gépet. Már nincs rajta a klasszikus Dell töltő csatlakozó. 65W Type C töltőt adunk hozzá. Természetesen Windows 11 kompatibilis, és amennyit most tudni lehet, Windows 12 kompatibilis is. LPDDR4 memóriával, ami annyit jelent, hogy alaplapra van integrálva, nem cserélhető és nem bővíthető. A tárhely: SSD M.2 NVME, szuper gyors és cserélhető, bővíthető. Ideális munkára, otthonra, iskolában.
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
_4899.jpg)

_8293.jpg)
_6999.jpg)
_6040.jpg)

_7857.jpg)
_6154.jpg)

_9275.jpg)