Dell Latitude 5310 2 -in-1 - Használt laptop #13892
Dell Latitude 5310 2 -in-1
B kategória
- Processzor típus:Core i5, 10th gen
- RAM mérete:8GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (M.2, NVME)
- Kijelző mérete:13.3inch
- Állapot:B kategória
- Akkumulátor állapota:Több, mint 1 óra
- Kijelző felbontása:1920*1080
Ár:
89 000 Ft
(70 079 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SO-DIMM DDR4
SSD meghajtók
Tags:
| Állapot | B kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Core i5, 10th gen |
| Processzor órajel | 1.6 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-10210U processzor 6M gyorsítótár, akár 4,20 GHz |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | NINCS GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel UHD Graphics |
| Kijelző mérete | 13.3 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel, Érintőképernyő |
| Hangkártya | . |
| Memória kártya olvasó | Micro SD |
| USB port típusa | USB 3.2 + USB Type-C |
| USB portok száma | 3 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Wi-Fi 6 (ax) |
| Vezetékes hálózati kártya | Nincs |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Több, mint 1 óra |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Laptop jellege | Normál |
| Állapot megjegyzések | Kopottas fedlap |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles
_4589.jpg)
_2936.jpg)
_8557.jpg)
_8815.jpg)
_7450.jpg)
_3017.jpg)