Dell Latitude 3420 - Használt laptop #14218
Dell Latitude 3420
A mínusz kategória
- Processzor típus:Core i5, 11th gen
- RAM mérete:16GB
- Merevlemez mérete:256GB
- Merevlemez típusa:SSD (M.2, NVME)
- Kijelző mérete:14inch
- Állapot:A mínusz kategória
- Akkumulátor állapota:Újszerű
- Kijelző felbontása:1920*1080
Ár:
119 000 Ft
(93 701 Ft +áfa)
Garancia: 12 hónap
Töltő adaptert minden laptopunkhoz adunk.
Bővítési lehetőségek
A bővítést a termékkel együtt tegye a kosárba. Ehhez jelölje be a kívánt opciót.
SSD meghajtók
SO-DIMM DDR4
Tags:
| Állapot | A mínusz kategória |
|---|---|
| Alaplapi chipkészlet | . |
| Processzor típus | Core i5, 11th gen |
| Processzor órajel | 2.6 GHz |
| Processzor paraméterei | Intel® Core™ i5-1145G7 Processor 8M Cache, up to 4.40 GHz, with IPU |
| RAM típusa | DDR4 SO-Dimm |
| RAM mérete | 16 GB |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Másodlagos merevlemez típusa | Nincs |
| Másodlagos merevlemez mérete | Nincs GB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Video vezérlő | Intel ® Iris ® Xe Graphics |
| Kijelző mérete | 14 inch |
| Kijelző méretarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920*1080 |
| Kijelző tulajdonságok | IPS Panel |
| Hangkártya | High Definition (HD) Audio |
| Memória kártya olvasó | Micro SD |
| USB port típusa | USB 2.0 + USB 3.2 + USB 3.2 Type-C |
| USB portok száma | 4 db |
| Vezeték nélküli hálózati vezérlő | Bluetooth, Wi-Fi 6 (ax) |
| Vezetékes hálózati kártya | Gigabit |
| Webkamera | Van |
| Akkumulátor állapota | Újszerű |
| Egyéb portok | HDMI |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Van |
| Laptop jellege | Normál |
| Megjegyzések | Akkumulátor állapota: excellent, újszerű! Serial: JSFSBL3 A képek a tényleges laptopról készültek. |
| Állapot megjegyzések | Nagyon halvány (a billentyűzet okozta) karc a kijelzőn. |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Kedves Vásárlónk!
Fizetésnél kérjük kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében.
A Kormány döntése értelmében a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információkat a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján talál: https://nmhh.hu/veglegestorles

_1231.jpg)

_2768.jpg)

